Vizuālās reklāmas dizaina speciālists

12345

 

Mācību ilgums – 4 gadi pēc 9. klases

Stipendija  – līdz 150 Eiro mēnesī

Dienesta viesnīca – 3 minūšu attālumā no tehnikuma

 

Profesionālie priekšmeti: kultūras vēsture, mākslas stilu vēsture, dizaina vēsture, reklāmas psiholoģija, dizaina pētniecības metodes, sabiedrības un cilvēka drošība, grafiskais dizains,  gleznošana, zīmēšana, kompozīcija, tehniskā grafika, burtu mācība, krāsu mācība un digitālo krāsu teorija, datorgrafika, foto pamati, materiālmācība un tehnoloģija, poligrāfijas pamati, izstāžu iekārtošanas pamati, grafiskās noformēšanas tehnikas, telpiskā maketēšana, skatlogu noformēšana, grafiskā dizaina pamati, grafiskā dizaina projektēšana.

 

Programmas priekšrocības: mācoties šajā programmā, apgūsi profesionālā līmenī tādas datorprogrammas kā Corel Draw, Photo Shop. Iegūsi maketēšanas prasmes ar InDesign. Paralēli darbam digitālajā vidē, veidosi iemaņas telpisku reklāmas objektu veidošanā.

 

Absolvējot tehnikumu saņemsi: diplomu par profesionālo vidējo izglītību (vidējā izglītība – kārtojot visus Valsts centralizētos eksāmenus un profesijas) Starptautisko IES Sertifikātu.

 

Pēc tehnikuma absolvēšanas var mācīties: Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Universitātē – jebkurā Latvijas augstskolā, kā arī citu valstu augstskolās – daudzi absolventi izmanto šo iespēju. 

 

Ar tehnikumā iegūtajām zināšanām un diplomu: var strādāt vizuālās reklāmas projektēšanas un konsultāciju jomā gan individuāli, gan uzņēmumos, kuru darbs ir saistīts ar reklāmu un grafikas dizainu.