Vides dizaina speciālists

12345

 

 

Mācību ilgums – 4 gadi pēc 9. klases 

Stipendija  – līdz 150 Eiro mēnesī

Dienesta viesnīca – 3 minūšu attālumā no tehnikuma

 

Profesionālie priekšmeti: vides dizains, vides dizaina projektēšanas pamati, reklāmas psiholoģija, dizaina pētniecības metodes, tirdzniecības vides un izstāžu dizains, materiālmācība un tehnoloģijas, krāsu mācība, gleznošana, zīmēšana, kompozīcija, tehniskā grafika, burtu mācība, datorgrafika, kultūras vēsture, mākslas stilu vēsture, dizaina vēsure, teātra un kino vēsture,foto pamati, dekoratīvā gleznošana, režijas un scenogrāfijas pamati, sabiedrība un cilvēka drošība

 

Programmas priekšrocības : programmas audzēkņi apgūst gan laikmetīgas, gan tradicionālas vides diziana noformēšanas un tā objektu izgatavošanas metodes. Apgūst telpas noformēšanas iemaņas un gūst priekšstatu par scenogrāfijas izveidi.

 

Absolvējot tehnikumu saņemsi: diplomu par profesionālo vidējo izglītību (vidējā izglītība – kārtojot visus Valsts centralizētos eksāmenus un profesijas)  Starptautisko IES Sertifikātu.

 

Pēc tehnikuma absolvēšanas var mācīties: Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Universitātē – jebkurā Latvijas augstskolā, kā arī citu valstu augstskolās – daudzi absolventi izmanto šo iespēju. 

 

Ar tehnikumā iegūtajām zināšanām un diplomu: varēsi strādāt patstāvīgi vai uzņēmumos, kuri sniedz interjera noformēšanas, telpu noformēšanas pakalpojumus, vai īsteno vides labiekārtošanas projektus.