Koka mākslinieciskā apstrāde

12345

 

Mācību ilgums – 4 gadi pēc 9. klases
Stipendija  – līdz 150 Eiro mēnesī
Dienesta viesnīca – 3 minūšu attālumā no tehnikuma

Profesionālie priekšmeti: stila mēbeļu galdniecība, kokgriešana, kokvirpošanas, tapsēšana, restaurācija, apdare ar intarsiju, šellakas pulēšana un zeltīšana. Mēbeļu modelēšanas apmācībās padziļināti tiek studēti Eiropas vēsturiskie stili, ņemot tos par pamatu skicēm un zīmējumiem, kā arī veidojot un konstruējot savus stila mēbeļu paraugus.

Unikāla programma: RMMT ir vienīgā skola ziemeļvalstu reģionā, kas vienas programmas ietvaros piedāvā šādu ekskluzīvu nozares prasmju apmācību kopumu. Tas  RMMT stila mēbeļu modelētājiem nodrošina izcilus rezultātus dažādos pasaules un Eiropas profesionālās meistarības konkursos.  

Absolvējot tehnikumu saņemsi: diplomu par profesionālo vidējo izglītību (vidējā izglītība – kārtojot visus Valsts centralizētos eksāmenus un profesijas)  Starptautisko IES Sertifikātu.

Pēc tehnikuma absolvēšanas var mācīties: Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Universitātē – jebkurā Latvijas augstskolā, kā arī citu valstu augstskolās – daudzi absolventi izmanto šo iespēju.

Ar tehnikumā iegūtajām zināšanām un diplomu: uzņēmumos, kuru darbības sfēra ir stila mēbeļu apdare un izgatavošana, pēc individuāla pasūtījuma mēbeļu restaurācija, kā arī veidot individuālos uzņēmumus.