Interjera dizaina speciālists

12345

 

Mācību ilgums – 4 gadi pēc 9. klases

Stipendija  – līdz 150 Eiro mēnesī

Dienesta viesnīca – 3 minūšu attālumā no tehnikuma

 

Profesionālie priekšmeti:  arhitektūras pamati, interjera teorija, praktiskā krāsošana, datorgrafikas pamati, telpiskā maketēšana, formu modelēšana, datormodelēšana, interjera projektēšana, ultūras vēsture, mākslas stilu vēsture, dizaina vēsture, dizaina pētniecības metodes, sabiedrības un cilvēka drošība, gleznošana, zīmēšana, kompozīcija, tehniskā grafika, burtu mācība, krāsu mācība un digitālo krāsu teorija, datorgrafika, foto pamati, materiālmācība un tehnoloģija. 

 

Programmas priekšrocības:  mācību laikā apgūsi gan tādas datorprogrammas kā Corel Draw un Photo Shop, gan arī Auto CAD un Archi CAD. Paralēlis projektēšanas prasmēm apgūsi arī reāla interjera noformēšanas iemaņas.

 

Absolvējot tehnikumu saņemsi: diplomu par profesionālo vidējo izglītību (vidējā izglītība – kārtojot visus Valsts centralizētos eksāmenus un profesijas)  Starptautisko IES Sertifikātu.

 

Pēc tehnikuma absolvēšanas var mācīties: Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Universitātē – jebkurā Latvijas augstskolā, kā arī citu valstu augstskolās – daudzi absolventi izmanto šo iespēju. 

 

Ar tehnikumā iegūtajām zināšanām un diplomu: var strādāt arhitektu un interjera dizaina birojos, vai veikt individuālu komercarbību, kas saistīta ar dažādu telpas, pasākumu, skatlogu noformēšanu un citu ar interjera dizainu saistītu darbību.