Audiovizuālās komunikācijas dizainera asistents

123

 

 

Stipendija – līdz 150 Eiro mēnesī

Dienesta viesnīca – 3 minūšu attālumā no tehnikuma

 

Profesionālie moduļi: Animācijas veidošana, Animācijas projekta veidošana, Zīmēšana, Gleznošana, Stopkadru animācija, Foto un video tehnoloģiju lietošana komunikāciju dizainā, Skaņu dizaina veidošana, Aktuālo tehnoloģiju pielietošana video filmēšanā, Tīmekļa vietņu veidošana un uzturēšana, Komunikācijas dizaina projekta organizēšana un īstenošana, Uzņēmējdarbība dizainā, Audiovizuālā komunikācijas dizainera asistenta prakse, Lietotņu un tīmekļa vietņu prototipēšana, 3D modelēšana, vizualizēšana un animēšana, Interaktīvās vides projektu veidošana, Komunikācijas dizaina konteksta izpēte, Tēlu un vides skicēšana, Grafikas dizaina datorprogrammu lietošana, Tipografika, Kompozīcija, Dizaina procesi.

 

 

Programmas priekšrocības: Šī ir unikāla programma Latvijā, kas specializējas uz multimediju dizainu animācijā. Tehnikums nodrošina visu nepieciešamo tehniku un tehnoloģijas izglītības procesam. Tiek strādāts ar modernākajām datorprogrammām.

 

Absolvējot tehnikumu saņemsi: diplomu par profesionālo vidējo izglītību (vidējā izglītība – kārtojot visus Valsts centralizētos eksāmenus un profesijas) Starptautisko IES Sertifikātu.

 

Pēc tehnikuma absolvēšanas varēsi mācīties: Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Universitātē – jebkurā Latvijas augstskolā, kā arī citu valstu augstskolās – daudzi absolventi izmanto šo iespēju.

 

Ar tehnikumā iegūtajām zināšanām un diplomu varēsi strādāt: uzņēmumos, kuru darbības sfēra ir multimediju projektēšana, plānošana, organizēšana, realizēšana un konsultēšana, reklāma, animācijas studijās, kā arī veidot individuālos uzņēmumus.