Vēlies aust?

 


 

 

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums piedāvā aušanas kursus pieaugušajiem. Tiek aicināti interesenti bez vecuma ierobežojuma un iepriekšējām zināšanām. Kopējais nodarbību apjoms 128 akadēmiskās stundas, par ko tiks izsniegta arī atbilstoša apliecība.

 

Nodarbību laikā tiks apgūtas dažādas aušanas tehnikas, tekstilizstrādājumu un aksesuāru izgatavošana. Kursu dalībniekiem būs iespēja iepazīties gan ar auduma pinuma zīmējuma veidošanu izstrādājumam, steļļu iekārtošanu, pielāgošanu darbam un aušanas procesu. Notiks praktiska iepazīšanas ar auduma pinuma kļūdu labošanu un dažādām malu dekoratīvās apstrādes metodēm.

 

Nodarbības notiks 2 reizes nedēļa – otrdienu un ceturtdienu vakaros, no plkst. 18.00 līdz 20.40. Tās tiks uzsāktas 2021. gada 9. septembrī un noslēgsies 2021. gada decembrī. Kursus vadīs Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma pasniedzēja Dace Martinsone.

 

Nodarbību samaksa ir EUR 480,- par visu mācību laiku (120 EUR mēnesī). Cenā ietilpst gan pats nodarbību process īpaši aprīkotās darbnīcās, gan arī nodarbībām nepieciešamie materiāli.

 

9. septembrī aicinām uz Aušanas kursu ievadnodarbību Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā aušanas darbnīcā no plkst.18.00.

 

 

 

 

Vietu skaits ir ierobežots.

 

Pieteikties personīgi pie Daces Martinsones

 

tālr.26540918